すべての製品
キーワード [ waterproof leg cast protector ] 一致 39 製品.
Good Quality Waterproof Bandages Protector Shower And Bandage Dry Adult Hand Reusable Cast&Wound Water Proof Leg Cast Cover
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| サイズ: | 手、腕、足、足 |
| ストック: | はい |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| プロパティ: | 外陰部保護 |
| サイズ: | 650mm×307mm/452mm |
Hot sell seal tight waterproof bandage for injures waterproof protector flexible waterproof cast
| プロパティ: | 医療材料および付属品 |
|---|---|
| 楽器の分類: | クラスⅠ |
| 名前: | 防水キャスト |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| サイズ: | 460×350×190mm |
| ストック: | 番号 |
Wound care adult long arm waterproof cast bandage protector for short arm hand protector
| 消毒タイプ: | 遠赤外線 |
|---|---|
| サイズ: | 15インチ、15インチ |
| ストック: | そうだ |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 楽器の分類: | クラスⅠ |
|---|---|
| プロパティ: | 医療用高分子材料・製品 |
| 名前: | 防水包帯 |
Good Quality Reusable 100% Sealed waterproof cast with ring For Protector shower cover
| 除菌タイプ: | 遠赤外線 |
|---|---|
| プロパティ: | プロテクター、医療用高分子材料および製品 |
| サイズ: | 15インチ、15インチ |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| サイズ: | 65×30.7/45.2cm、長さ650mm 幅307mm/452mm |
| ストック: | はい |

