すべての製品
キーワード [ waterproof cast protector bandage ] 一致 48 製品.
Bath waterproof cast shower cover bandage protector for vulnus such as scald or burn
| 除菌タイプ: | 他の |
|---|---|
| プロパティ: | 外陰部保護 |
| サイズ: | 違う |
High quality PV shower bath cover bandage protector for wound vulnus protect waterproof cast medical equipment
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| プロパティ: | 医療材料および付属品、Vulnus protect |
| サイズ: | ミックス |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 除菌タイプ: | - |
|---|---|
| プロパティ: | -、医療用高分子材料および製品 |
| サイズ: | -、13インチ |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| プロパティ: | 防水 |
| サイズ: | 580×260×150mm、580×260×150mm |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| プロパティ: | 外陰部保護 |
| サイズ: | 530×240×150mm |
投げられた傷つけられた防水足の包帯の保護装置再使用可能な密封された大人の短い手のシャワー カバー
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| サイズ: | 65×30.7/45.2cm、長さ650mm 幅307mm/452mm |
| 標準的: | はい |

