すべての製品
キーワード [ waterproof cast protector bandage ] 一致 48 製品.
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| プロパティ: | 外陰部保護 |
| サイズ: | 22X54X40CM |
Hot selling waterproof cast shower bath cover bandage protector for wound scald or burn vulnus protect
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| プロパティ: | 医療材料および付属品、Vulnus protect |
| サイズ: | ミックス |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| プロパティ: | 外陰部保護 |
| サイズ: | 650mm×307mm/452mm |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| プロパティ: | 外陰部保護 |
| サイズ: | 380×230×150mm |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| 楽器の分類: | クラスⅠ |
|---|---|
| 保証: | 3年 |
| アフターサービス: | オンライン技術サポート |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| サイズ: | 460×350×190mm |
| ストック: | 番号 |
ポリ塩化ビニールの防水鋳造物によって傷つけられる保護装置のフィートの足の傷カバー シャワー バスの医療機器
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| 特性: | 医療材料および付属品、Vulnus protect |
| サイズ: | 組合せ |

