すべての製品
キーワード [ waterproof wound cover for shower ] 一致 46 製品.
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| サイズ: | ひざ丈30cm 身幅21cm |
| ストック: | はい |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 除菌タイプ: | オゾン |
|---|---|
| サイズ: | 65×30.7/45.2cm、長さ650mm 幅307mm/452mm |
| ストック: | はい |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 楽器の分類: | クラスⅠ |
|---|---|
| プロパティ: | 医療用高分子材料・製品 |
| 名前: | 防水包帯 |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 楽器の分類: | クラスⅠ |
|---|---|
| プロパティ: | 医療用高分子材料・製品 |
| 名前: | 防水包帯 |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| 除菌タイプ: | なし |
|---|---|
| プロパティ: | 外陰部保護 |
| サイズ: | 380×230×150mm |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| 除菌タイプ: | - |
|---|---|
| プロパティ: | -、医療用高分子材料および製品 |
| サイズ: | -、13インチ |
Travel First Aid Kit Waterproof Wound Cover Kid Protector Water Sport Teenage Arm SL-2120
| 消毒タイプ: | 紫外線 |
|---|---|
| 属性: | 医療用材料とアクセサリー |
| サイズ: | 十代の腕 |

