すべての製品
キーワード [ survival first aid emergency kits ] 一致 540 製品.
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| 消毒タイプ: | 遠赤外線 |
|---|---|
| 機器分類: | クラスI |
| サイズ: | 28 x 10 x 19cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| 消毒タイプ: | 遠赤外線 |
|---|---|
| 機器分類: | クラスI |
| サイズ: | 21*15.5*5cm |
Portable Multi-functional Travel First Aid Kit with 26*19*9cm Size and 3 Years Shelf Life
| 消毒タイプ: | オゾン |
|---|---|
| プロパティ: | 医療用粘着剤と縫合材料 |
| サイズ: | 26*19*9cm |
High Quality Medical Plastic Tool Box For Emergency Empty Box Case First Aid Box
| 保証: | 1年 |
|---|---|
| タイプ: | 箱 |
| 色: | 黒、赤\blue\black\white\customized |

