すべての製品
キーワード [ saferlife first aid kit bags ] 一致 605 製品.
Wholesale Two-Fold Emergency Plastic Spine Board Folding Stretcher For Hospital
| 電源: | マニュアル |
|---|---|
| 保証: | 1年 |
| アフターサービス: | オンライン技術サポート |
High Quality Emergency Transfer Medical Equipment Engineering Plastic Spine Board Stretcher For Hospital
| 電源: | マニュアル |
|---|---|
| 保証: | 1年 |
| アフターサービス: | オンライン技術サポート |
High Quality Medical Equipment Spine Board Stretcher For Transfer Patient Ambulance Stretcher
| 電源: | マニュアル |
|---|---|
| 保証: | 1年 |
| アフターサービス: | オンライン技術サポート |
Homecare Medical Supplies Wholesale Oxygen Concentrator 5L 10L For Hospital Durable Breathing Apparatus Home Use
| 器械の分類: | クラスI |
|---|---|
| 保証: | 1年 |
| 売り上げ後のサービス: | オンライン テクニカル サポート |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| 主題: | 医学 |
|---|---|
| タイプ: | マネキン |
| 商品名: | 出産シミュレーター |
手動用粘液吸入ポンプ 手持ちの真空粘液抽出吸入器
| 材料: | プラスチック |
|---|---|
| サイズ: | 20×17.5×8cm |
| パッケージの詳細: | カートンのサイズ: 45X36X31cm 量: 25pcs/ctn 純重量: 9.5KGS 総重量: 11KGS |
Compact 16x11cm Stainless Steel Tick Remover Tweezers for Pets with Class II Instrument Certification and 3 Years Shelf Life
| 材料: | ステンレス鋼 |
|---|---|
| サイズ: | 16x11cm |
| 防水: | はい |

