すべての製品
キーワード [ outdoor emergency survival kit ] 一致 158 製品.
Emergency medical wound care first aid burn jel pack cure survival health care outdoor
| 電源: | 手帳 |
|---|---|
| 保証: | 3 年 |
| アフターサービス: | オンラインテクニカルサポート |
Large-Capacity Flame Retardant Outdoor Backpack with Polyester Material for Emergency Rescue and Disaster Prevention
| 材料: | ポリエステル |
|---|---|
| 閉鎖タイプ: | ジッパー |
| 裏地材料: | ポリエステル |
Hot Selling Outdoor Compression Bandage Emergency Elastic Bandage Dressing
| 除菌タイプ: | 紫外線 |
|---|---|
| プロパティ: | 医療材料および付属品 |
| サイズ: | 360×15cm |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| 消毒タイプ: | 遠赤外線 |
|---|---|
| 機器分類: | クラスI |
| サイズ: | 28 x 10 x 19cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| 消毒タイプ: | 遠赤外線 |
|---|---|
| 機器分類: | クラスI |
| サイズ: | 21*15.5*5cm |

